izmit web tasarım,kocaeli web tasarım,marblingweb,marbling web,uygun web sitesi,ucuz websitesi,hızlı web sitesi,seo,responsive,başiskele web tasarım,kartepe web tasarım,website yapımı,körfez web tasarım,izmit web tasarımcı,kocaeli web tasarımcı,web tasarımcı izmit,web sitesi izmit,web tasarim,mobil web sitesi,emlak sitesi,emlak web tasarım,izmit web site yapanlar,kocaeli web site yapanlar,kocaeli web site firmaları,izmit web site şirketleri,web tasarımcıları,izmit web site tasarımcıları,özel yazılım,qr menü,online menü,qr menü sistemi,restaurant qr menü

izmit web tasarım

kocaeli web tasarım

marblingweb

marbling web

uygun web sitesi

ucuz websitesi

hızlı web sitesi

seo

responsive

başiskele web tasarım

kartepe web tasarım

website yapımı

körfez web tasarım

izmit web tasarımcı

kocaeli web tasarımcı

web tasarımcı izmit

web sitesi izmit

web tasarim

mobil web sitesi

emlak sitesi

emlak web tasarım
izmit sosyal medya
kocaeli sosyal medya hizmeti
izmit instagram
profesyonel sosyal medya danışmanlığı
izmit web tasarımcı
kocaelide web site yapanlar
izmit seo yapanlar
kocaeli seo çalışması
izmit sosyal medya
kocaeli instagram yönetenler
izmit kartvizit tasarımı
kocaeli seo fiyatları
izmit google reklamları
izmit kurumsal web site
kartepe tanıtım sitesi
başiskele firma web sitesi
seo nasıl yapılır
web tasarım ajansı
web tasarım firmaları
web site fiyatları
web site nasıl yapılır
izmit kurumsal mail
kocaeli mobil uyumlu site
izmit responsive site
izmit özel yazılım
özel program yazanlar
profesyonel web site
özel yazılım web siteleri

KURUMSAL

HİZMET SÖZLEŞMESİ

MarblingWeb hizmetleri satın alan müşteriler (bundan sonra kısaca “Müşteri” olarak anılacaktır.) Hizmet Sözleşmesi işbu, internet üzerinden verilen hizmetler için geçerli olup ve gerçek bireyler veya tüzel kişilerle MarblingWeb arasında verilen hizmetinin sağlanması için gerekli şartların belirlenmesi adına kurallardan oluşmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden ödeme yapmadan önce sözleşmesinin tamamını okumuş olmanız gerekmektedir. Şartlardan birini veyahut birden fazlasını kabul etmiyorsanız lütfen sipariş vermeyiniz. Sipariş vermeniz halinde şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

KONU

MarblingWeb'e ait internet sitesi üzerinden müşteri tarafınca elektronik ortamda sipariş verilmesi/ödeme yapılması aşağıda nitelikleri belirtilen hizmet ve ürünlerin satın alınması/satışı ile ilgili olarak 6502 Sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri ve diğer tüm yasal düzenlemeler ve uygulamalar gereğince tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin saptanması işbu sözleşmenin konusunu oluşturmaktadır.

Sözleşmenin sanal ortamda imzalanmasını/kabulünü/onayını takiben, Müşteri, bu sözleşmenin imzalanmasına/kabulüne/onayına katılmak suretiyle, sözleşmeyi, sözleşmenin yanı sıra Hizmet Kullanım Şartlarını da bu sözleşmeden ayrılmaz ve bölünemez bir bütün olarak okuyup anladığını ve MarblingWeb’in zaman zaman internet sitesinde yapacağı güncellemeler ve düzenlemeleri de kapsayan ilave ya da farklı kayıt, şart ve politikalar da dahil olmak üzere işbu Sözleşmedeki bütün kayıt ve şartlara bağlı kalmayı, bütün kayıt ve şartlara uygun davranmayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

ÜRÜN / HİZMETLER

MÜŞTERİ’nin MarblingWeb internet sitesi üzerinden web tasarım hizmeti,hosting,domain,reklam ve diğer hizmetlerinin sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz, MÜŞTERİ'ye hizmet sözleşmesi içeriğinde bulunan ve belirtilen tutarın e-posta/whatsapp/telefon ile gönderilmiş/bildirilmiş ödemesi hizmetidir.

MÜŞTERİ, ödemeye konu hizmetin temel nitelikleri, fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs. ödemeye konu hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda okuyup teyit ettiğini ve sonrasında ürünü ödeme yaptığını, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MÜŞTERİ, ön bilgilendirmeyi elektronik ortamda teyit etmek ile, mesafeli sözleşmelerin akdinden önce, adres, ödemesi yapılan ürün ve hizmetlere ait temel özellikler, vergiler dahil Türk Lirası fiyatı, ödeme ve teslimat bilgilerini de doğru ve eksiksiz olarak edindiğini teyit etmiş olur.

İADE ve FESİH

MarblingWeb, MÜŞTERİ ile hizmet veren firma arasında bir aracı görevi gördüğünden, web site tasarımları, sosyal medya danışmanlığı, baskı hizmeti çalışmaları (sipariş verilmediyse) dışında yapılan ödemenin ilgili firmaya aktarılması ve hizmetin alınması ya da yenilenmesi (alan adı,hosting,reklam) durumunda yapılan ödemenin iadesi mümkün olmamaktadır.

Web site tasarımları,sosyal medya danışmanlığı ve baskı hizmeti çalışmaları (sipariş verilmediyse) iade talepleri, MarblingWeb ile MÜŞTERİ arasında yapılan teklif ve hizmet içeriği sözleşmesi maddeleri esas alınır ve gerekli işlem buradaki maddelere istinaden yapılır.

İLETİŞİM

Taraflar konusu sözleşmeden kaynaklanan her türlü tebligat için taraflar ödeme adresinde belirtilen posta adreslerini yasal ikametgah olarak kabul, beyan ve taahhüt etmişlerdir. Bu adreslere yapılan her türlü tebligat tarafların eline ulaşmasa bile tebliğ edilmiş kabul edilecektir. İş bu adreslere ait değişiklikler diğer tarafa yazılı olarak bildirilmedikçe eski adresler geçerli olacaktır.

MarblingWeb sözleşme süresi içinde müşteriye tahsis ettiği elektronik posta adresine,whatsapp ve telefon hattına mesaj, bilgi, yazı, ihtar, ödeme bildirimi, hesap hareket çizelgesi, hesap ekstresi gönderebilir. Müşteri söz konusu elektronik iletilerin alınmadığı yada kendisine ulaşmadığı iddiasında bulunamayacağı gibi, söz konusu iletilerin gönderildikleri tarihten 1 gün sonra yasal anlamda tebliğ etmiş sayılacağını beyan, kabul ve taahhüt eder.

YETKİLİ MAHKEME

İş bu sözleşme bununla birlikte 5 madde ve alt başlıklardan ibaret olup, taraflarca okunup anlaşılarak imza altına alınmıştır. (İmza altına alınma. ödemenin internet ortamında MarblingWeb’e gönderilmesi ile gerçekleşmiş kabul edilir). MarblingWeb gerek gördüğü takdirde yeni maddeler ve/veya alt başlıklar ekleyebilir, çıkarabilir ya da maddeler üzerinde değişiklik yapabilir. MÜŞTERİ bu değişiklikleri önceden kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.